Tipy na výlet

Žluté lázně:

V areálu Žlutých lázní, které jsou od nás jen 2 zastávky tramvají, naleznete v letních měsících spoustu zábavy, sportovních aktivit, ale i odpočinek na písčité pláži s výhledem na Vyšehrad.

Vojanovy sady:

(také Vojanova zahrada) patří se svou rozlohou 2,5 ha k nejmenším, ale zároveň k nejhezčím a nejstarším pražským zahradám.

Havlíčkovy sady neboli Grébovka:

Jedna z nejkrásnějších částí Královských Vinohrad. Park anglického typu, kde objevíte hned několik zajímavých míst a zákoutí včetně viničního altánu, kde se můžete po procházce stavit na sklenku dobrého vína.

Dinopark Harfa:

Program spíše pro děti. V pražském obchodním domě Harfa nedaleko O2 areny, kde se pořádá většina významných sportovních utkání a konzertů, naleznete Dinopark. Díky této atrakci můžete nahlédnout do hluboké historie pravěku.

Petřín:

Petřín se nachází pouhých pár kroků od Pražského hradu, je zajímavý pro svou rozhlednu ( přezdívá se jí pražská Eiffelova věž – i když je poněkud menší ), u které se nachází zrdcadlové bludiště. Je zde krásný park a výhled na celou Prahu. Pro ty, kteří nechtějí stoupat na kopec je k dispozici lanovka.

Výstaviště a Stromovka:

Výstaviště, místo, kde se koná většina veletrhů a výstav, se nachází v pražských Holešovicích, kam můžete jet od nás tramvají 17. Je v těsné blízkosti parku Stromovka, který je vhodný jak k procházkám, tak ke sportovním aktivitám. Naleznete zde také planetárium.

ZOO

Na prohlídku Zoo však doporučuji vyšetřit si celý den. Pro zpestření si můžete v letních měsících můžete zajet do ZOO parníkem.  

Muzeum voskových figurín Grévin:

Největší muzeum voskových figurín v ČR. Najdete zde české i celosvětové hvězdy. Nachází se v Celetné ulici nedaleko Staroměstského náměstí.

AQUAPARKY :

Čestlice – největší český aquapark s dostupností městskou hromadnou dopravou. Kromě několika bazénu zde naleznete také SPA a FITNESS

Barrandov – v areálu barrandovského aquaparku naleznete kromě bazénů, vířivek a tobogánů také opalovací louku, hřiště na volejbal a nebo petangue.

Ocenění hotelu