Okolí hotelu

Vyšehrad

i18npic.160x120.vysehrad_rotunda_sv_martinaNárodní kulturní památka Vyšehrad je od hotelu INOS*** vzdálená cca 10 minut chůzí. Na Vyšehradě se konají kulturní akce, najdete zde mnoho památek, park a dětské hřiště.

 

Podolská vodárna

Podolská vodárna a Muzeum pražského vodárenství se nachází v blízkosti hotelu INOS*** cca 300m. Jedná se o technicky zajímavou a historicky i architektonicky cennou stavbu, která je památkově chráněna.

Kongresové centrum Praha

thumbnail.prague-congress-centreKongresové centrum Praha je od hotelu vzdáleno chůzí cca 10 min. V Kongresovém centrum Praha probíhá mimo světoznámých kongresů a konferencí, také mnoho koncertů vážné a populární hudby.

 

Pražské památky

Centrum města je od hotelu INOS*** vzdáleno necelých 10 minut (4 tramvajové zastávky) téměř panoramatickou jízdou tramvajovými spoji č.17 nebo č. 21 po břehu Vltavy. Jízda tramvají ze zastávky Podolská vodárna k Národnímu divadlu trvá 8 min. Od Národního divadla je to již jen kousek příjemnou procházkou k Václavskému náměstí, Staroměstskému náměstí, Karlovu mostu, dále na Pražský hrad, či rovnou na Petřín za Petřínskou rozhlednou.

Sport a relaxace

V blízkosti hotelu INOS***, na nábřeží u Vltavy, začíná krásná a nenáročná inline dráha se vzdáleností cca 10km s prakticky nulovým stoupáním. Ideální také na projížďku na kole, či běh. Plavecký stadion Podolí se nachází od hotelu INOS*** cca 5 min. jízdy autem, nebo 1 zastávku tramvají. Nedaleko hotelu se nachází také sportovní areál O2 Žluté lázně a Hamrsport - Braník.

 

   

 

Ocenění hotelu