Okolí hotelu

Vyšehrad

i18npic.160x120.vysehrad_rotunda_sv_martinaNárodní kulturní památka Vyšehrad je od hotelu INOS vzdálená cca 10 minut chůzí. Na Vyšehradě se konají kulturní akce, najdete zde mnoho památek, park a dětské hřiště.

 

Podolská vodárna

Podolská vodárna a Muzeum pražského vodárenství se nachází v blízkosti hotelu INOS cca 300m. Jedná se o technicky zajímavou a historicky i architektonicky cennou stavbu, která je památkově chráněna.

Kongresové centrum Praha

thumbnail.prague-congress-centreKongresové centrum Praha je od hotelu vzdáleno chůzí cca 10 min. V Kongresovém centrum Praha probíhá mimo světoznámých kongresů a konferencí, také mnoho koncertů vážné a populární hudby.

 

Pražské památky

Centrum města je od hotelu INOS vzdáleno necelých 10 minut (4 tramvajové zastávky) téměř panoramatickou jízdou tramvajovými spoji č.17 nebo č. 21 po břehu Vltavy. Jízda tramvají ze zastávky Podolská vodárna k Národnímu divadlu trvá 8 min. Od Národního divadla je to již jen kousek příjemnou procházkou k Václavskému náměstí, Staroměstskému náměstí, Karlovu mostu, dále na Pražský hrad, či rovnou na Petřín za Petřínskou rozhlednou.

Sport a relaxace

V blízkosti hotelu INOS, na nábřeží u Vltavy, začíná krásná a nenáročná inline dráha se vzdáleností cca 10km s prakticky nulovým stoupáním. Ideální také na projížďku na kole, či běh. Plavecký stadion Podolí se nachází od hotelu INOS cca 5 min. jízdy autem, nebo 1 zastávku tramvají. Nedaleko hotelu se nachází také sportovní areál O2 Žluté lázně a Hamrsport - Braník.

 

   

 

Ocenění hotelu