O hotelu INOS*** Praha

Hotel INOS*** naleznete v klidné části části Prahy 4 - Podolí nedaleko Vyšehradu. Nabízí přenocování i delší pobyt turistům i obchodní klientele. V tomto pražském hotelu s  historií najdete milou atmosféru, kterou vytváří ochotný personál.

Borovičková Jana - manažerka hotelu- hotel manager  Naděžda Dvořáková  
Ing. Jana Borovičková
manažerka hotelu
Bc. Naděžda Dvořáková
výkonný manažer
 
 
 

  

 


Jednoduché spojení do centra

Tramvajová zastávka je v dosahu 4 minut. Tramvaje č.3 /na Václavské náměstí/ nebo č.17 /jede podél břehu Vltavy ke Karlovu mostu a Staroměstskému náměstí/ Vás do centra dopraví za necelých 10 - 15 minut. Pokud dáváte přednost jízdě metrem, můžete využít cca 15 minut chůze vzdálenou stanici metra C "Pražského povstání".

Pokoje

Hoteloví hosté mají k dispozici 31 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 velkoprostorový dvoulůžkový Junior Suite s možností ubytování až 4 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem či vanou a vysoušečem vlasů, příručním trezorem, televizorem se satelitním příjmem a rozhlasovým kanálem, telefonem s přímou volbou a přípojkou vysokorychlostního internetu. Pokoje jsou opatřeny elektronickým zámkovým systémem na technologii čipových karet. Do všech hotelových pater a do garáže je možno dojet hotelovým výtahem. Velikost standardního pokoje je přibližně 20 čtverečních metrů, velikost Junior Suite je cca 37 metrů čtverečních.

Recepce

Provoz recepce je zajištěn po dobu 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Hostům je k dispozici lobby bar s nabídkou nápojů.

Internet zdarma

V hotelových pokojích je možnost připojení na internet kabelem či bezdrátově přes wifi signál. Na internet je možno se připojit také přes pevnou PC stanici v hotelové hale, kde je k dispozici internetové sezení. Internet je pro hotelové hosty zdarma.

Snídaně

Ve snídaňové restauraci jsou servírovány snídaně formou švédských stolů. Snídaně je započítána v ceně standardní rezervace. V ceně předplatbové rezervace snídaně započítána není.

Parkování

Individuální hosté ocení podzemní garáže pro cca 20 osobních vozů (do výšky 1,7 m a 1,90 m a váhy 2,5 t). Parkování v garáži není zahrnuto v ceně pokoje a platí se zvlášť.

Kongresové centrum a okolí

Kongresové centrum Praha je vzdáleno cca 10 minut chůze od hotelu. Jednu stanici tramvaje od hotelu je plavecký stadion Podolí. Poblíž jsou také Golf & Country Club Hodkovičky, tenisové kurty a další sportoviště.

Dopravní spojení

Dobré spojení do hotelu je od letiště Ruzyně, dálnice D5 (Německo) a dálnice D1 přes Jižní spojku.

Ubytovací řád

Ocenění hotelu